Pryč s dluhy.cz

Osobní bankrot oddlužení

  • Máte tolik dluhů, že je nezvládáte splácet?
  • Bojíte se návštěvy vymahačů a exekutorů.
  • Hrozí prodej vaší nemovitosti nebo zabavování majetku u vás doma?
  • Máte obstavené příjmy a bankovní účty?

Nebojte, vaše situace není bezvýchodná. Pryčsdluhy.cz je na vaší straně a pomůže vám situaci zachránit. I vy máte nyní šanci na klidný život bez dluhů.

Zajištění osobního bankrotu

Právě pro vás můžeme zajistit osobní bankrot  neboli oddlužení. Během probíhajícího osobního bankrotu (oddlužení) na vás nemohou věřitelé a ani exekutoři.

Výhoda osobního bankrotu

Pokud splníte podmínky osobního bankrotu (oddlužení) a řádně budete plnit po dobu 5-ti let, tak vám soud zbytek dluhů promine, to znamená, že Vám bude odpuštěno až 70 % všech Vašich nezajištěných závazků.

Jak probíhá oddlužení?

Spolupracujete pouze s insolvenčním správcem, který osobní bankrot (oddlužení) vede a pomáhá vám situaci zvládnout a zároveň posílá splátky věřitelům. Vy už platíte pouze insolvenčnímu správci a věřitele a exekutory můžete odkázat na něj. Věřitelé musejí do osobního bankrotu (oddlužení) své pohledávky řádně přihlásit a musejí čekat pouze na úhrady od insolvenčního správce. Insolvenční správce navíc veškeré přihlášené pohledávky přezkoumá, zda jsou pohledávky oprávněné a doložené. V den podání návrhu na osobní bankrot (oddlužení) na soud nastávají účinky insolvenčního zákona a vy jste tak okamžitě chráněni před exekucí a nátlakem věřitelů.

Kdo může vyhlásit osobní bankrot?

Osobní bankrot je určen pro fyzické osoby nepodnikatele, může se však týkat za určitých podmínek i podnikatelů. Pro zahájení tohoto řízení však musíte splňovat podmínky dle zákona.

Pomůžeme vám zjistit, zda se můžete do osobního bankrotu (oddlužení) dostat a připravíme vám  insolvenční návrh tak, abyste měli šanci osobního bankrotu (oddlužení) dosáhnout.

Zpracování návrhu na oddlužení

Insolvenční návrh vám zpracujeme do 24 hodin. Zbavte se věřitelů, exekutorů a vymahačů jednou provždy.

Objednejte se na schůzku v naší poradně zdarma

SJEDNÁNÍ NEZÁVAZNÉ KONZULTACE ZDARMA

Pro sjednání bezplatné konzultace prosím vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Volejte ZDARMA – 800 611 111
Sjednání nezávazné konzultace zdarma

Pro sjednání bezplatné konzultace prosím vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Data obsažená v dotazníku budou sloužit pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.
Zavoláme vám

Chápeme vaši situaci a proto si vyberte kdy vám můžeme zavolat.