Pryč s dluhy.cz

Reference

Přečtěte si vyjádření našich klientů. Máme 100% spokojenost, přesvědčte se i vy.

 

Ivan G., 39 let, Praha

Když jsem přišel o práci, začaly mi dluhy přerůstat přes hlavu a tak jsem si začal brát půjčky až do doby, kdy mi přišly první exekuce. Poté už mi nikdo nepůjčil a já nedokázal dluhy nijak řešit. Dočetl jsem se ale o možnosti osobního bankrotu. Obrátil jsem se na společnost Pryč s dluhy, jejich právník vše nachystal a osobní bankrot zastavil exekuce a já vše platím v přijatelné splátce.


Blanka N., 33 let, Nymburk

Moje závazky nebyly natolik vysoké, ale co už pro mě bylo neúnosné, byly neustálé upomínky a dotěrné telefonáty od mých věřitelů. Svoje závazky jsem se snažila platit, i když kolikrát až po termínu. Proto jsem se obrátila na poradnu Pryč s dluhy, která mi po naší schůzce domluvila s věřiteli splátkové kalendáře a snížení splátek. Díky tomu situaci zvládám a zbývá mi i na nezbytné výdaje pro děti,


Marie Š., 47 let, Brno

Popůjčovala jsem si různé úvěry a půjčky, abych tak pomohla svému synovi z finanční tísně, když se narodil můj vnuk. Pak přišla dlouhodobá nemoc a neschopnost dostát svým závazkům. Čekala jsem, že se za mě postaví můj syn a bude splácet „moje závazky“, ale bohužel se ke mně otočil zády. Nemoc mě připravila o zaměstnání a dlouhodobá pracovní neschopnost mi neumožňovala si najít jakoukoli práci. Kontaktovala jsem ale Vaší poradnu, která mi pomohla s osobním bankrotem. Snažím se plnit soudem předepsané splátky a snad vše dopadne dobře. Děkuji za cenné informace a opět klidný spánek.


Lída P., 55 let, Moravské Budějovice

Bývalý manžel měl dluhy, o kterých jsem dlouho nevěděla. Po rozvodu jsem se stále nemohla zbavit dotěrných exekutorů a vysvětlit jim, že s manželem už dlouho nebydlím. Když jeden exekutor začal se zabavováním mého osobního majetku, našla jsem pomoc u této poradny. Přes soud mi jejich právník zajistil jeho vrácení a poté obeslal všechny exekutory a doložil jim pravý stav věci. Od té doby mám od exekutorů pokoj. Moc Vám děkuji.

Sjednání nezávazné konzultace zdarma

Pro sjednání bezplatné konzultace prosím vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Data obsažená v dotazníku budou sloužit pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.
Zavoláme vám

Chápeme vaši situaci a proto si vyberte kdy vám můžeme zavolat.