Pryč s dluhy.cz

Jak zastavit exekuci

  • Zastavím oddlužením exekuce?
  • Musím dát exekutorovi nějak vědět?

Exekuce sice může být nařízena i po zahájení insolvenčního řízení, ovšem po podání návrhu na oddlužení nemůže být prováděna a jste tedy před nepříznivými důsledky exekuce chráněn minimálně do doby rozhodnutí insolvenčního soudu o schválení oddlužení.

Zastavení exekuce

Pokud je následně soudem Vaše oddlužení schváleno, získáváte plnou soudní ochranu před všemi věřiteli, tedy i těmi, kteří již svoji pohledávku dříve uplatnili v exekuci. Nyní se mohou své pohledávky domáhat pouze prostřednictvím insolvenčního řízení a pouze za podmínek, které stanovil soud v rozhodnutí o schválení Vašeho oddlužení.

Máme řešení

Vzhledem k tomu, že tyto podmínky pro Vás mohou být mnohem příznivější, kontaktujte nás k bezplatné právní konzultaci, kde zhodnotíme Vaši situaci i možnosti reálného vypořádání Vašich závazků, tak abyste již nemusel být nadále podroben nepříznivým důsledkům exekuce.

Exekutorovi o podání insolvenčního návrhu dávat vědět nemusíte. Exekutor si návrhy na zahájení insolvenčního řízení u dlužníků, u kterých provádí exekuci, si hlídá sám a zkoumá je z úřední povinnosti.

Sjednání nezávazné konzultace zdarma

Pro sjednání bezplatné konzultace prosím vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Data obsažená v dotazníku budou sloužit pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.
Zavoláme vám

Chápeme vaši situaci a proto si vyberte kdy vám můžeme zavolat.